Olga Botnarciuc din raionul Fălești este numai în lacrimi, după ce fiica ei de 10 ani a fost spulberată de o mașină pe trecerea de pietoni, în timp ce mergea la școală împreună cu fratele său.
Abonează-te la canalul nostru pe Telegram pentru a afla rapid noutățile: https://t.me/reporter_news_md


GIPHY App Key not set. Please check settings