in ,

Șoldănești: O femeie a născut în ambulanță. Starea lăuzei și a micuțului

O femeie din raionul Șoldănești a adus pe lume o fetiță perfect sănătoasă chiar în ambulanță. Potrivit Centrului Național de Asistență Medicală Urgentă Prespitalicească, cazul a avut loc în dimineața zilei de 13 februarie.

Abonează-te la canalul nostru pe Telegram pentru a afla rapid noutățile: https://t.me/reporter_news_md

Tu ce crezi?

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Germania: O moldoveancă, mamă a patru copii, s-a înecat într-un râu

energie electrică

R. Moldova poate rămâne fără energia electrică din România. Motivul