O femeie din raionul Șoldănești a adus pe lume o fetiță perfect sănătoasă chiar în ambulanță. Potrivit Centrului Național de Asistență Medicală Urgentă Prespitalicească, cazul a avut loc în dimineața zilei de 13 februarie.
Abonează-te la canalul nostru pe Telegram pentru a afla rapid noutățile: https://t.me/reporter_news_md



GIPHY App Key not set. Please check settings